قبول آگهی

تبلیغات در پرند پرس

شرایط، تعرفه و نحوه سفارش آگهی های تبلیغاتی

” شش ماهه دوم سال ۱۳۹۳”

در دهه اخیر، جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه‌ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت‌هایی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هایی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند. رسانه اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی است، ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هایی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایت ها نیز امروزه از اهمیت بسزایی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت به علاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیرگذاری فوق العاده ای برای شرکت ها در برداشته باشد. امروزه تبلیغ نکردن در اینترنت به معنای کنارگذاشتن بخش بزرگی از مشتریانی است که به دلایل مختلف وقت زیادی را در محیط اینترنت صرف می کنند و کمتر از سایر رسانه های سنتی استفاده می کنند. ضمن اینکه شما با راهنمایی بینندگان آگهی خود به سایت اختصاصی تان می توانید با ارایه اطلاعات مورد نیاز، فرصت بیشتری برای جلب توجه افراد به کسب و کار خود داشته باشید.همچنین هزینه پایین تبلیغات در اینترنت در مقایسه با سایر رسانه ها مانند تلویزیون، رادیو و روزنامه های پرتیراژ را نیز در نظر بگیرید.

پایگاه خبری تحلیلی پرند پرس به عنوان “نخستین پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی در شهر جدید پرند، شهرستان بهارستان و رباط کریم” به مدد افزایش ترافیک روزانه خود، به عنوان یک رسانه خبری موفق و روبه رشد مطرح می باشد. از جمله مزایای تبلیغ در پرند پرس هزینه پایین آن است که به طور مطلق نسبت به سایر رسانه ها در سطح پایین تری قرارداشته و هم به لحاظ ترافیک فوق العاده سایت، به ازاء هر بیننده بسیار مقرون به صرفه می باشد.

تعرفه بنر تبلیغاتی:

محل تبلیغات تعرفه۱هفته تعرفه۱ماه تعرفه۳ماه تعرفه۶ماه تعرفه۱سال
صفحه اصلی (ستون سمت چپ) ۵۰۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰ ۵۰۰.۰۰۰ ۱۰۰۰.۰۰۰ ۲۰۰۰.۰۰۰
صفحات اصلی (زیر اسلایدر) ۱۰۰.۰۰۰ ۴۰۰.۰۰۰ ۱۰۰۰.۰۰۰ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ۴.۰۰۰.۰۰۰
صفحه اصلی (زیر چهار خبر برتر) ۸۰۰۰۰ ۲۵۰.۰۰۰ ۹۰۰.۰۰۰ ۱.۵۰۰.۰۰۰ ۳.۰۰۰.۰۰۰
صفحات داخلی  ۴۰۰۰۰ ۱۵۰.۰۰۰ ۵۰۰.۰۰۰ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ۱.۸۰۰.۰۰۰
بالای تیتر هر خبر ۸۰۰۰۰ ۲۴۰.۰۰۰ ۹۰۰.۰۰۰ ۲۰۰۰.۰۰۰ ۳۰۰۰.۰۰۰
زیر متن هر خبر ۵۰۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰ ۸۰۰.۰۰۰ ۱.۵۰۰.۰۰۰ ۲.۵۰۰.۰۰۰

* کلیه مبالغ به تومان است.

شرایط عمومی:

  1. پرند پرس در رد یا قبول آگهی مختار است.
  2. آگهی‌های خاص براساس توافق، قیمت داده می‌شود.
  3. آگهی‌ها از نوع jpg باشد.
  4. ارایه فایل آگهی بر عهده سفارش دهنده است. در صورت طراحی آگهی توسط سایت هزینه آن اخذ خواهد شد.
  5. کلیه هزینه‌ها به تومان است.
  6. در صورت وجود وب سایت تبلیغاتی مشتری، آگهی به آدرس مورد نظر مشتری لینک می‌شود.
  7. محلهای درج آگهی در هر صفحه بر حسب اولویت سفارش است.

…………………

جهت سفارش آگهی با شماره ۰۹۱۹۷۷۲۴۶۱۰ تماس حاصل نمایید.