تاریخ انتشار :سه شنبه ۴ شهریور ۹۳.::. ساعت : ۱۰:۰۲ ق.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

واگذاری 13700 واحد مسکن مهر در پرند به متقاضیان/ مالکان: تعداد زیادی از این واحدها آب و برق ندارند

 

پرند پرس، با حضور معاون وزیر مسکن و شهرسازی، ظهر امروز ‌13700 واحد مسکن مهر و همچنین دومین کلانتری شهر جدید پرند افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش پرند پرس، در این مراسم معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهر های جدید با بیان اینکه دولت برای رفع کمبودهای اموری همچون فضاهای آموزشی و درمانی و رفاهی در مسکن مهر تلاش می کند گفت : با همکاری و مشارکت دستگاههای ذیربط و بخش خصوصی در صدد جبران این کمبودها هستیم.

نریمان افزود: اکثریت واحدهای مسکن مهر تا پایان امسال واگذار و باقیمانده واحد ها در نیمه 94 تحویل می شود .

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی هم در این مراسم گفت: به منظور تامین خدمات زیر بنایی و رو بنایی مسکن مهرپرند 2 کارگروه تشکیل و مقرر شد 4 واحد آموزشی جدید در پرند تا اول مهر تحویل داده شود .

احمد مهرآبادی افزود : بر این اساس برای تکمیل واحدهای مسکن مهر کشور که به دلیل برخی خدمات مانند : آب، برق، یا گاز، نیمه کاره مانده اند، 5600میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است .

نکته قابل توجه در این مراسم این که به گفته مالکین واحدهای مسکونی، تعداد زیادی از این واحدها فاقد انشعابات آب و برق می‌باشند و دیگر اینکه فقط ساختمان کلانتری افتتاح شد و بنا بر اظهارات مسئولان نیروی انتظامی پس از تکمیل شدن ساختمان و نصب انشعابات و تاسیسات زیربنایی و تأمین تجهیزات و امکانات مربوطه این کلانتری در هفته ناجا به بهره‌برداری نهایی خواهد رسید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.