تاریخ انتشار :جمعه ۱۳ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۳:۰۹ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

احمدی در دیدار فعالان فرهنگی با خانواده شهید رضایی عنوان کرد: شهید قانع و شهید رضایی با ایثار و فداکاریشان پرند را پرآوازه کردند

داوود احمدی عضو منتخب شورای اسلامی شهر پرند در دیدار فعالان فرهنگی و اصحاب رسانه با خانواده شهید عیسی رضایی؛گفت: شهدا برکت و ظرفیت شهر هستند و شهیدانی همچون علی قانع قهرمان آتش نشان کشورمان و شهید عیسی رضایی شهید مدافع حرم نام پرند را بلند و پر آوازه کردند و بهتر است یاد آنها را زنده نگه داریم.

وی با انتقاد از فراموشی برگزاری یادبودی در نخستین سالروز شهادت علی قانع؛ تصریح کرد: چگونه ورزشکاری که افتخاری برای شهر و کشور رقم می زند برایش مراسم های مختلف برگزار می کنیم و حال از نخستین سالگرد شهادت قهرمان آتش نشان بدون توجه عبور می کنیم. امیدوارم دل مشغولی های دنیوی اجازه دهد نام شهدا و راهشان را فراموش نکنیم چرا که خدمت در این راه افضل ترین خدمت ها است.

از سویی دیگر حجت الاسلام رزاقی با اشاره به فرهنگ ایثار و شهادت؛گفت: آنچه در ذهن تاریخ ماندگار شده فداکاری و ایثار کسانی است که با پا گذاشتن بر نفس اماره خودشان از زندگی می گذرند تا دفاعی جانانه از ایمان و مردم خودشان بدون هیچ چشمداشتی انجام دهند.

امام جماعت مسجد امام جعفر صادق؛ با اشاره به وسایل باقی مانده از شهید رضایی در لحظه شهادت؛ یادآور شد: دارایی بچه شیعه تسبیح و جانماز و زیارت نامه اهل البیت است اینها با عشق به صف جهاد رفتند و شهادت کالایی است که قسمت هر شخصی نمی شود. خواسته ما از شهدا شفاعت است.

همچنین؛ برادر شهید رضایی در این دیدار صمیمی خطاب به فعالان فرهنگی و اجتماعی شهر پرند؛ اظهار داشت: برادرم عیسی می توانست به جای رفتن به سوریه به اروپا برود اما حملات ناجوانمردانه تروریست های داعش به حرم حضرت زینب باعث شد تا راه جهاد و دفاع از حریم ولایت را انتخاب کند. برادرم با عشق و ایمانی که به حضرت فاطمه سلام الله داشت با اصابت تیر و ترکش به پهلویش به شهادت رسید.

به گزارش #پرند_پرس؛ پانزده مردادماه یادآور نخستین سالروز شهادت عیسی رضایی مدافع حرم پرندی است که ۲۷ مردادماه سال گذشته در مراسمی باشکوه از سوی مردم پرند تا گلزار شهدای امامزاده عماد رباط کریم بدرقه شد.
?کانال تلگرامی پرندپرس را در لینک زیر دنبال کنید
T.me/newsparandpress

دیدگاه خود را به ما بگویید.