تاریخ انتشار :جمعه ۱۳ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۲:۵۷ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

خبرهای خوش آقای شهردار/ پرند در آستانه تحولی بزرگ

شهردار پرند از نهایی شدن تحویل کامل شهر به شهرداری خبردادو گفت: طبق توافق شهرداری از امروز به مدت ۱۰ روز شهر را از شرکت عمران تحویل می گیرد.

مهندس شفانظرپور در گفتگو با #پرندپرس با اعلام این خبر اظهارکرد: پس از ۸ ماه جلسات متعدد و مستمر با شرکت عمران تفاهمنامه شورای شهر، شهرداری و این شرکت نهایی و به تصویب شرکت شهرهای مادر تخصصی رسید.

وی افزود: بر اساس این توافق تمامی تغییر کاربریها، احداث پارک، بازارچه و زمین های مربوط به امکانات شهری در اختیار شهرداری قرار می گیرد و در ازای آن تعهدات شرکت عمران را شهرداری عهده دار می شود.

شهردار پرند با اشاره به حسن های این توافق گفت: پیش از این و در تفاهمنامه برای تحویل شهر مبلغی در نظر گرفته شده بود که در توافق نهایی مبلغ ذکر نشده و شهرداری بر اساس انجام کار و ارائه صورت وضعیت با شرکت عمران تهاتر می کند و با این وجود نه شهرداری و نه شرکت عمران متضرزر نخواهند شد.

وی تصریح کرد: در ابتدای این توافق و ظرف ۱۰ روز آینده شرکت عمران با پیش خرید ۵۰ میلیارد تومان پروانه ساختمانی با شهرداری تهاتر می کند و شهرداری گام های نخست را برای آبادانی شهر بر می دارد.

شهردار پرند با بیان اینکه پایان مدیریت دوگانه بر شهر از دیگر دستاوردهای این توافق است، افزود: بر اساس توافق نامه تمامی قراردادهای شرکت عمران با پیمانکاران تا پایان امسال و البته با تصویب شورای شهر به قوت خود باقیست و پس از آن شهرداری اقدام به انجام مناقصه و جذب پیمانکار واجد شرایط می کند.

✔تعهد ۸ میلیاردی شرکت عمران برای احداث و خرید ماشین آلات آتش نشانی

نظرپور با بیان اینکه ساخت ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی در اولویت شهرداری است، گفت: شرکت عمران طی ۱۰ روز آینده ۸ میلیاردتومان تعهد خود در این خصوص را انجام خواهد داد.

شهردار پرند همچنین از موافقت اولیه و اخذ دستور خرید بالابر ۵۶ متری با همکاری سازمان همیاریها خبر داد و گفت: شهرداری اعلام آمادگی کرده که ۲۰ درصد از مبلغ این بالابر را در اولین فرصت پرداخت کند. که امیدواریم ظرف ۱۰ ماه آینده این مهم اتفاق بیفتد.

?کانال تلگرامی پرندپرس را در لینک زیر دنبال کنید
T.me/newsparandpress

دیدگاه خود را به ما بگویید.