تاریخ انتشار :جمعه ۱۳ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۱:۱۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

امام جمعه پرند: دولت توصیه های مهم رهبری را عملی کند

حجت الاسلام پاشاکی گفت: امانتداری، اقتصاد مقاومتی، برنامه‌ریزی و اتحاد ملت؛ انتقاد پذیری؛ ارتباط با مردم و توکل بر خداوند از مهمترین سفارش های روز گذشته رهبری به دولت جدید بود.

حجت الاسلام والمسلمین پاشاکی امام جمعه شهر جدید پرند در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پرند؛ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) گفت: پیشه کردن تقوای الهی برهمه ما لازم است و این تقوا است که انسان را از بدی ها دور می سازد.

انسان باید با صادقین همراه باشد و برای داشتن کرامت وقت بگذارد چرا که این لفظ باارزشی است.

وی با اشاره به اینکه انسانهای با کرامت به مردم خدمت بیشتر می کند؛افزود: خدمت به خلق زیاد سفارش شده و آن را نوعی عبادت وصف می کنند. بهتر است مسولان به این نکته توجه کنند.

امام جمعه پرند با اشاره به مناسبت های پیش رو؛ تصریح کرد : روز حقوق بشر یکی از مناسبت های این هفته است که دشمنان اسلام آنرا به عنوان ابزار سیاسی مورد استفاده قرار می دهند. رژیم صهیونیستی که کودکان فلسطینی را می کشند خود را مدعی دروغین حقوق بشر می نامند.

وی با اشاره به تنفیذ روز گذشته رییس جمهور؛ افزود: امانتداری، اقتصاد مقاومتی، برنامه‌ریزی و اتحاد ملت؛ انتقاد پذیری؛ ارتباط با مردم و توکل بر خداوند از مهمترین سفارش های روز گذشته به دولت جدید بود.

وچی همچنین ۱۷ مردادماه روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.