تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۹:۲۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

پاسخ نوروزی به انتقادهای غیر منصفانه/ در راه منافع مردم به کسی باج نمی دهم!

نماینده مردم رباط کریم، بهارستان و پرند در متنی ۸ بندی نقدهایی که در روزهای اخیر از وی در فضای مجازی و نشریات منتشر شده بود را  پاسخ داد.

 

به گزارش پرندپرس، پاسخ حسن نوروزی به شرح زیر است:

با عرض سلام حضور مردم شریف ، مسئولین ، فعالین سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی شهرستان های بهارستان و رباط کریم به استحضار میرسانم :

✔️ اخیرا برخی از روزنامه نگاران و فعالین مطبوعاتی به اصطلاح متعهد بر خلاف اخلاق در اقدامی نابخردانه و به اصطلاح دلسوزانه با استفاده ابزار فشار مطالبی را در نشریات چاپی و فضای مجازی منتشر نموده اند که لازم است به برخی ابهامات به وجود آمده پرداخته و جهت روشنگری افکار عمومی بعضی از مطالب بیان شود.

? در ابتداء لازم است مردم شریف، چه دوستداران و همراهان و چه منتقدین و مخالفین حاج حسن نوروزی بدانند که معدود روزنامه نگارانی که در چندماهه شروع بکار مجلس شورای اسلامی به توصیه های دلسوزانه ، با تاکید و فضا سازی اقدام نموده اند همان شاگردان مکتبی و مریدان سابق ایشان بوده اند که  پس از عدم موفقیت در سهم خواهی و باج خواهی ( سیاسی و شخصی ) اخیر شروع به هیاهوی رسانه ای نمودند. و این اقدامات از سر دلسوزی و منافع عمومی نبوده است.

? پس از مطالعه و قبل از ورود متقابل و انتشار پاسخ کمی تامل کردیم تا شاید منتشر کنندگان و مدعیان با دقت در رفتار و عملکرد نماینده مجلس شورای اسلامی ، پی به اشتباه  خود ببرند و نه تنها پاسخ خود را نیافتند بلکه با جسارت هرچه تمام با سوء استفاده از این رفتار هر روز نسبت به گذشته بیشتر به این فضا دامن زدند.

۱) همگی مخالفین و موافقین اعتراف به توانایی، صداقت، شجاعت، تحصیلات، تعهد، مردمی و ارزشی بودن، مطلع دلسوز و صریح الهجه بودن حاج حسن نوروزی اعتراف دارند، پس چطور می شود این همه شاخصه های مدیریتی و نمایندگی در یک فرد باشد ولی مشورت پذیر نباشد و تیم مشاوره قوی نداشته باشد.

۲) حاج حسن نوروزی نه تنها مشورت پذیر است بلکه در این عرصه از نظرات تمام لایه های جامعه اعم از مدیران ارشد منطقه تا پایین ترین سطح عمومی جامعه بهره می برد و دارای تیم مشاوره مجرب و منسجم در زمینه های عمرانی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، رسانه ای و اقتصادی بوده و با جلب نظر مشاوران و متخصصین فن در حوزه های مختلف اظهار نظر می نماید.

۳) آنانی که مدعی اند؛ دکتر نوروزی تیم مشاوره قوی ندارد، در مواقع مختلف تقاضای ورود به تیم مشاوران را داشته و به این بهانه قصد رسیدن به منافع شخصی بوده اند ، چون در این عرصه ناکام ماندند ، هر روز به بهانه های مختلف اقدام به فضا سازی مسموم رسانه ای می نمایند.

۴) مدعیان امروز بنا به ادعای خودشان در دوره گذشته نیز با ایجاد هیاهو، توانسته بودند در تیم مشاوران نماینده محترم سابق نیز حاضر و پیگیر منافع خویش باشند و چه میتوان کرد که در هر دوره برای بقاء ابتداء فضا سازی رسانه ای و سپس همرنگی جماعت را پیشه گرفته اند. ولی باید از امروز تا پایان دوره نمایندگی همه فرصت طلبان آویزه گوش خود نمایند؛ حاج حسن نوروزی با شجاعت ، اعتقاد و تعهدی که دارد نه تنها زیر بار زور نمیرود بلکه برای تامین منافع عمومی ملی ، منطقه و مردم شریف تا پای جان مبارزه نیز می کند.

۵) حاج حسن نوروزی نه تنها در کوران انتخابات بلکه قبل و بعد از آن معتقد به استفاده از نیروهای بومی و جوان منطقه در مناصب و لایه های مختلف اجرایی و مدیریتی شهرستان دارد و بر این موضوع نیز تا پایان دوره پای بند خواهد بود و هیچ فرد غیر بومی را خارج از شهرستان به هیچ دستگاه دولتی تحمیل نکرده است.

۶) نماینده دور دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه رسانه نیز همچون بخشهای دیگر دارای تیم مشاوره و اجرایی جوان و با انگیزه است که اغلبشان در شهرستان رباط کریم و پرند در رسانه های چاپی و مجازی برای دغدغه های عمومی شهرستان و مردم قلم می زنند و از اولین ساعات فعالیت های انتخاباتی دوش به دوش در تمام اوقات در کنار دیگر زحمت کشان حضور داشتند و تا آخر نیز خواهند بود و بر خلاف مدعیان به فکر موقعیت و منافع شخصی خود نیستند.

۷) حجت الاسلام حاج حسن نوروزی تا به امروز در امور هیچ نهاد و یا سازمانی دخالت نکرده و نخواهد کرد ولی در راستای تامین منافع مردم و کشور با خطاهای پنهان و آشکار قانون گریزان و سوء استفاده کنندگان از مناصب دولتی و عمومی به دور از هرگونه نگاه حزبی ، هوای نفسانی و مصلحت اندیشی برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

۸) هر شخص حقیقی و حقوقی ضمن اینکه حق استفاده از مشاوران مجرب دارد این حق را نیز دارد که هر زمان به هر دلیلی مثبت یا منفی مشاوران خود را تغییر دهد و این امر ارتباطی به سازمان و حوزه فعالیتی آن مشاور ندارد. لذا دامن زدن به این موضوع ضمن ایجاد تفرقه در بین مسئولین شهری خود مصداق بارز دخالت در امر نمایندگی از طرف برخی فرصت طلبان است.

 

? در پایان امیدواریم با انتشار چهارچوب فکری و عملیاتی حاج حسن نوروزیرتوانسته باشیم به مردم فهیم ، شریف و زحمت کش منطقه اعلام و اثبات کنیم ما برای خدمت آمده ایم  و نه برای کسب منافع شخصی ضمن اینکه اجازه ورود افرادی با شاخصه منفعت طلبانه را به جمع خود نمی دهیم از این رو فضای تعامل، همکاری و مشورت پذیری به روی تمام دلسوزان نظام و مردم شهرستانهای حوزه انتخابیه باز است ولی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها در کمال استقلال و به دور از هرگونه نگاه های سیاسی و شخصی عمل میکنیم.

? منبعد حق پیگیری از مراجع قضایی را در خصوص هر گونه تهمت ، توهین و اتهامات ناثواب را برای خود محفوظ میدانیم و درصورت عدم اصلاح فرصت طلبان ،برخورد قاطع و قانونی صورت می گیرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.