تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۸:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

نوروزی: بارها گفته ام با شوراهای متخلف تعارف ندارم/ نظرپور فردی سلامت و متعهد است

حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پرندپرس،با بیان اینکه برخی برداشت اشتباه از گفته هایم دارند و آنطور که میخواهند برداشت می کنند، گفت: بارها گفته ام که بنده برای کار آمده ام و در جهت منافع مردم با کسی تعارف ندارم.

وی افرود: در خصوص شوراهای شهر نیز مواضع بنده احقاق حقوق شهروندی و حل مشکلات شهری است و هر شورایی که بخواهد خلاف جهت خدمت به مردم حرکت و منافع خود را بر مصالح و منافع و حقوق ترجیح دهد نوروزی مقابلش می ایستد.

نوروزی در خصوص تاخیر ۳ عضو شورای شهر پرند نسبت به امضای صورتجلسه انتخاب شهردار این شهر، تاکید کرد: برخی تلاش و اصرار دارند که بگویند حسن نوروزی در امورات شوراها دخالت می کند. بنده تنها با تخلفات و خودخواهی ها مخالفم و در امورات شوراها دخالتی ندارم مگر در جایی که حقوق شهروندان ضایع شود.

عضو شورای حل اختلاف استان تهران در استانداری تصریح کرد: بنده معتقدم شوراها در انتخاب شهردار باید فاکتورهای لازم را در نظر بگیرند.

نوروزی در پایان با بیان اینکه بنده انتخاب آقای نظرپور را به شورای شهر پرند و ایشان تبریک میگویم چرا که وی فردی سلامت و متعهد است، گفت: شوراها اختیارات قانونی روشن و تصریح شده ای دارند که هرگاه به درستی و در حوزه اختیارات قانونی خود با در نظر گرفتن مصالح مردم رفتار کنند نه تنها بنده بلکه هر شهروند مسوول و منصفی حامی و پشتیبان آنها خواهد بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.