تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۱۰:۴۸ ق.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

رییس دانشگاه پیام نورپرند در گفتگو با پرندپرس عنوان کرد: آمادگی برای انجام مطالعات پروژه‌های شهری/ افزایش رشته‌های کارشناسی ارشد

رییس جدید دانشگاه پیام نور پرند با بیان اینکه این واحد در ۲۷ رشته کارشناسی و ۲ رشته کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد، گفت: در آینده ۱۴ رشته کارشناسی ارشد نیز اضافه می‌شود.

علی صابری در گفتگو با خبرنگار پرندپرس با بیان اینکه این واحد در ۲۷ رشته کارشناسی و ۲ رشته کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد، گفت: درخواست ۱۴ رشته کارشناسی ارشد داده ایم که در حال حاضر با ۴ رشته موافقت شده است که رشته مدیریت فناوری اطلاعات با ۴ گرایش در دفترچه امسال برای پذیرش دانشجو قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور پرند یکی از مراکز روبه توسعه و گسترش است، اظهارکرد: در حال حاضر این دانشگاه ۴ هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، ۲۶ نفر عضو هیات علمی و ۱۳۰ استاد مدعو دارد.

رییس جدید دانشگاه پیام نور پرند به ساختمان نیمه کاره این مرکز در شهر رباط کریم اشاره کرد و گفت: یکی از اولویت های ما تکمیل این ساختمان است که طی روزهای آینده مناقصه آن انجام می‌شود و امیدواریم با همکاری مسوولان و مساعدت نماینده محترم مجلس این مرکز هر چه سریعترتکمیل و به بهره برداری برسد.

صابری یکی از نیازهای شهر پرند را مقابله با آسیب های اجتماعی دانست و افزود: این مرکز آمادگی دارد تا دوره‌هایی را با عنوان مقابله با آسیب های اجتماعی برای اقشار مختلف شهرستان رباط کریم و بخصوص شهر پرند برگزار کند.

وی تصریح کرد: وجود دو دانشگاه پیام نور و آزاد در پرند پتانسیل عظیمی برای این شهر است و این مرکز برای انجام مطالعات و تحقیقات طرح های مختلف شهری آمادگی خود را اعلام میدارد.

صابری به مزیت های تحصیل دردانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: دانشجوی این دانشگاه در زمان انتخاب واحد علاوه بر اینکه کتاب درس انتخاب شده به وی معرفی می شود از روز و ساعت امتحان نیز مطلع می شود که این باعث می‌شود دانشجو زمان خود را مدیریت کند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور کتاب محور و دانشجو محور است و تحصیل در آن هزینه اندکی دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.