تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۳:۴۹ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

 جمعی از پرستاران بیمارستان رباط کریم در نامه ای به پرندپرس: واریزی یک میلیاردی بیمارستان به حساب دولت/ تاخیر ۹ ماهه در پرداخت حقوق و مزایای پزشکان و پرستاران

جمعی از کادر درمانی و پرستاران بیمارستان فاطمه الزهرا (س) رباط کریم در نامه ای به پرند پرس خواستار رسیدگی و پاسخگویی مدیران بیمارستان درباره پرداخت معوقات و حقوق و مزایای خود شدند.

پزشکان و کادر درمانی بیمارستان فاطمه الزهرا رباط کریم در این نامه آورده اند: نزدیک به ۹ ماه است که کارانه و مزایای کاری ما پرداخت نشده است و این در حالی که سایر بیمارستان های دولتی کشور کارانه کادر درمانی خود را به موقع پرداخت می‌کنند.

در بخش دیگر ی از این نامه آمده است: اخیرا بیمارستان رباط کریم ممتاز شناخته شده است و این در حالی است که زحمات اصلی بر دوش پرسنل و کادر درمانی است چرا که با وجود نبود پرسنل کافی، نیروها مجبور به پاس کردن شیفت های اضافی و اضافه کاری اجباری هستند و بیشتر زحمات بر دوش پزشکان و پرستاران است ولی برخلاف انتظار که باید مورد تشویق و تقدیر قرار گیرند از کوچکترین حقوق و مزایای خود برخوردار نیستند.

پرستاران و کادر درمانی بیمارستان فاطمه الزهرا (س) رباط کریم همچنین از عدم پرداخت کارانه که نزدیک به ۹ ماه است اجرایی نشده گله مند هستند .

یک منبع آگاه در این بیمارستان معتقد است: علاوه بر اینکه بیمارستان فاطمه الزهرا ماهانه نزدیک یک میلیارد تومان به حساب دانشگاه ایران واریز می کند ولی کادر درمانی و پرسنل این بیمارستان از پرداخت حقوق به موقع و اضافه کاری ها و یارانه ها برخوردار نیستند و خواستار رسیدگی از مراجع ذی صلاح در این امر را دارند

بیمارستان رباط کریم ماهانه یک میلیارد تومان به حساب دانشگاه ایران واریز می کند!

به گزارش پرند پرس؛ دکتر سید جواد حاجی میر اسماعیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران در دیدار اخیری که از بیمارستان فاطمه الزهرا رباط کریم داشت در خصوص معوقات پرداختی بیمارستان و کارانه پرستاران و پزشکان به خبرنگار ما، گفت: تامین اجتماعی هزینه های درمانی را به موقع تامین نمی کند و این امر خللی در پرداخت کارانه های کادر درمانی ایجاد کرده است و تنها منوط به رباط کریم نیست.

این در حالی است که گزارش های میدانی خبرنگار ما نشان میدهد که تاخیر ۹ ماهه کارانه کادر درمانی تنها در بیمارستان دولتی فاطمه الزهرا رباط کریم است و در دیگر بیمارستان های کشور پرداخت ها به موقع صورت گرفته. حال این سوال برای کادر درمانی و پرستاران بیمارستان رباط کریم تداعی شده است که چرا بیمارستانی که ماهانه یک میلیارد تومان به حساب دانشگاه ایران واریز می کند توانایی پرداخت حقوق و مزایای کادر درمانی خود را ندارد. آیا ممتاز شدن بیمارستان رباط کریم به دلیل پرداخت این هزینه های سنگین به حساب دانشگاه ایران است یا دلایل دیگری دارد که به خوبی مشخص نیست.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.