تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۰۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

 معاون مالی و اداری فرمانداری رباط کریم تغییر کرد

فرماندار رباط کریم طی حکمی “یوسف رضا ادیب زاده” را در سمت معاون مای و اداری فرمانداری منصوب کرد.    

به گزارش پرندپرس، سعید بیات در مراسم تودیع و معارفه معاونت مالی و اداری فرمانداری این شهرستان ضمن تبریک هفته ازدواج آسمانی و تبریک پیشاپیش اعیاد غدیر و قربان گفت: این جلسه تودیع و معارفه نیست بلکه جلسه تکریم معاونت قبلی آقای محمد امینی و معارفه معاونت جدید دکتر یوسف رضا ادیب زاده است .

وی بیات افزود: تغییر مدیریت, باعث تحول در یک حوزه و استفاده از تجارب و خلاقیت های شخص جدید است و نفس مسوولیت مهم نیست بلکه  داشتن روحیه خدمت مهم می باشد.
بیات با اشاره به فرمایشات مولای متقیان اظهارداشت: بنا به فرموده حضرت علی (ع) مسوولیت برای تو آب و نان نیست بلکه امانتی است در گردنت از اینرو این امر برای همه مسولان مصداق دارد و همه باید از مسوولیتها به عنوان فرصتی برای خدمتگزاری به مردم استفاده نمایند.
بیات در خصوص آقای ادیب زاده گفت: امید است با ورود معاونت برنامه ریزی و مالی واداری  جدید , شهرستان رباط کریم و مجموعه فرمانداری از تجربیات ایشان بهره مند گردند چرا که ایشان  در حوزه برنامه ریزی صاحب نظر بوده و شخصی خوشفکرو توانمند می باشد و ان شاءاله بتوانند با بستر سازی مناسب مجری سیاستهای دولت در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت  تحقق اقتصاد مقاومتی باشند و تجربیات ایشان منجربه  پیشرفت چرخه تولید و اقتصاد شهرستان گردد.
دکتر یوسف رضا ادیب زاده نیز در این مراسم گفت: موفقیت در مجموعه فرمانداری در گرو همکاری متقابل همکاران در راستای سیاستهای دولت و تحقق منویات مقام معظم رهبری است.
وی ضمن تشکر از حسن اعتماد فرماندار افزود: امید است با بضاعت کمی که داریم بتوانیم برای مردم خدمت کرده و قدم های مثبتی برداریم .
ادیب زاده ادامه داد: باید با همکاری مجموعه معاونت برنامه ریزی قدمهای محکمی برداشته و با برنامه ریزی دقیق درآمدی پایدار برای مجموعه شهرستان ایجاد نماییم.

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.