تاریخ انتشار :دوشنبه ۸ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۵۳ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

داستانگو: داوطلبان تصدی شهرداری پرند بیشتر شبیه جویندگان کار هستند!

به گزارش خبرنگار پرندپرس، زهرا داستانگو با انتقاد از بومی نبودن شهرداران پرند، گفت: تعهد، تخصص، سلامت کار، بومی بودن و تجربه کاری مهمترین اولویت شورای اسلامی شهر پرند برای انتخاب شهردار پایتخت مسکن مهر ایران است.

شهر جدید پرند در حالی روزهای هفته دولت را بدون هیچ افتتاحیه پروژ ه ای  سپری می کند که شورای اسلامی این شهر درگیر ا نتخاب یک شهردار از میان ۲۲ کاندید معرفی شده هستند. این در حالی است که برخی از اعضای شورای اسلامی پایتخت مسکن مهر ایران به این تعداد از کاندیداها معترض هستند و می گویند برخی از آن ها حتی نام پرند را نشنیده اند و  یاساعتی را در این شهر گذر نکرده اند.

زهرا داستانگو مدیر کمیسیون بانوان وسلامت شورای اسلامی شهر پرند در این خصوص به خبرنگار پرند پرس، گفت: تعداد ۲۲ نفر برای مدیر شدن در شهرداری پرند ثبت نام کرده اند بدون اینکه ملاحظاتی برای آن ها در نظر گرفته شود، ،یک لحظه فکر می کنم برای استخدامی در پرند مراجعه کردند و اینگونه استنباط می شود که بیشتر متقاضیان جویای کار هستند تا خدمت به مردم پرند.

وی با اشاره به اینکه بومی بودن نخستین شرط و ملاک ما برای انتخاب شهردار در پرند است، تصریح کرد: سالم بودن و سلامت کار، اعتقاد به باورها و ارزشهای انقلاب اسلامی، داشتن تجربه و تعهد از دیگر شرایط ما برای انتخاب شهردار است.

بی اعتنایی شرکت عمران پرند به شورای شهر! چرا؟

رئیس کمیسیون بانوان شورای اسلامی پرند، افزود: متاسفانه انسجام و اتحاد لازم در میان اعضای شورای شهر وجود ندارد و بیشتر کارها سلیقه ای دنبال می شود و ریس شورای شهر کمتر به نظرات دیگر اعضا توجه می کند به گونه ای فکر می کنند که  مدیر سازمان ملل و یا رئیس جمهور یک کشور اروپایی است و حق وتو دارد. اینگونه راه به مقصد نمی رسد و این مردم هستند که متضرر می شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از شرکت عمران پرند یادآور شد: مهندس طاهری شورای اسلامی شهر پرند را شورای شرکت عمران محسوب نمی کند؛ حتی برای اجرای برنامه های فرهنگی هزینه ای متقبل نمی شود و می گویند شهرداری باید تامین مالی کند، شهرداری که اجازه تملک یک متر زمین در پرند را ندارد از کجا اعتبار جذب کند که بتواند در مسایل کلان فرهنگی ورود نماید.

“هیچ” دستاورد هفته دولت در پرند

داستانگو در خصوص عملکرد کمیسیون مربوطه خود در سال های اخیر گفت: ارایه سوبسید های درمانی ، احداث پارک بانوان و برگزاری همایش های مرتبط با نظام سلامت از مهمترین برنامه های ما در کمیسیون سلامت بوده است.

وی در خصوص عدم سفر روز گذشته(۷ شهریورماه) وزیر بهداشت به پرند، گفت: در بیمارستان فاطمه الزهرا رباط کریم بارها با صدای بلند از دکتر هاشمی درخواست کردیم تا دقایقی مهمان ما و مردم پرند باشد و مشکلات درمانی مردم را از نزدیک ببیند با وجودی که راضی بود از پرند بازدید کند ولی با مخالفت استاندارد تهران همراه شد و متاسفانه آقای استاندار همچون گذشته مانع ورود دولتمردان تدبیر و امید به پایتخت مسکن مهر ایران اشد ودر هفته ای که به نام دولت است، بی اعتنایی و بی توجهی تا کنون را به مردم این شهر هدیه  کرد./

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.