تاریخ انتشار :دوشنبه ۸ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

نوروزی: نمی‌گذاریم شخص بدون تخصص شهردار پرند شود/ با مدیریت نسیم شهر و گلستان نمی‌شود پرند را اداره کرد

نماینده رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهر جدید پرند نماد انقلاب اسلامی و حاصل توان مهندسان اسلامی است نیاید اجازه دهیم مدیریت گلستان و نسیم شهر بر آن حاکم شود و شهر دستخوش تغییر شود.

به گزارش خبرنگار شهری پرندپرس، حجت الاسلام حسن نوروزی در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی شهر جدید پرند، اظهارکرد: ما در پیش از انقلاب پادوی استکبار و استعمار بودیم اما به برکت انقلاب با تکیه بر توان داخلی امروز توفیقات خوبی حاصل شده است.

وی افزود: شهر پرند که نماد ایرانی و اسلامی است حاصل تلاش مهندسان ایرانی است که باید به همه آنها مرحبا گفت.

نوروزی افزود: نیاید اجازه دهیم شهر جدید پرند دستخوش تغییر شود. کاری شهرداری در برخی موارد شهر را دچار تغییرات کرده است که دیگر نیاید اجازه دهیم این اتفاق بیش از این تکران شود.

وی تصریح کرد: اگر بنده تاکید دارم که شهردار از مجموعه عمران باشد به این دلیل است که اولا مدیریت دوگانه شهر یایان یابند و دوما شهر دچار تغییرات ظاهری، محیط زیستی و فرهنگی نشود و اصولی مدیریت شود.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هرکس می خواد شهردار پرند باشد در وهله اول باید متخصص و دلسوز باشد. کسی که می خواهد شهردار شود باید نقشه پرند را چشم بسته بکشد.

وی افزود: شخصی نزد بنده آمد گفت می خواهد شهردار پرند شود به وی گفتم برنامه ات برای پرند چیست؟ گفت می خوام کوچه تراشی کنم و کوچه های ۶ متری را به ۱۰ متری ارتقا دهم. اصلا مگر در کوچه ۶ متری داریم. ما نمی گذاریم مدیریت نسیم شهر و گلستان بر این شهر حاکم شود.

نوروزی ضمن تبریک هفته دولت و تلاش های دولت در تکمیل و افتتاح مسکن مهر و مدارس، گفت: امیدواریم موضوع ریل باس و مترو هم جدی تر گرفته شود تا حاصل افتتاح هر چه زودتر مترودر این شهر باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.