تاریخ انتشار :یکشنبه ۷ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۲۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

فرماندار رباطکریم در نشست خبری: ایجاد امید در جامعه و ثبات اقتصادی از دستاوردهای دولت است

فرماندار رباط کریم، گفت: دولت در اعلام دستاوردهای خود به آمار و ارقام توجه ندارد و همین ایجاد نشاط در جامعه و ثبات اقتصادی که امروز مردم لمس می کنند از دستاوردهای دولت است.

به گزارش خبرنگار پرندپرس سعید بیات امروز به مناسبت هفته دولت در نشت خبری با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدای دولت و بخصوص شهیدان رجایی و باهنر گفت: راه و منش این شهیدان راه گشای مسولان است.

وی با اشاره به طرح‌های هفته دولت در شهرستان رباط کریم گفت:    ۴۰ طرح عمرانی با ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت به بهره برداری می رسد، تلاش دولت تکمیل طرح‌های نیمه کاره است و دولت کلنگ زنی هر طرحی را بدون تامین اعتبار اجرای آن ممنوع کرده است.

وی افزود: وزیر آموزش و پرورش و وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح ۸۳۰۰ طرح مسکن مهر و ۹ باب مدرسه روز دوشنبه ۸ شهریور به پرند سفر می کنند.

بیات ادامه داد: اولین جلسه شورای تامین استان پس از هفته دولت با حضور معاون سیاسی استاندار در پرند پس از یک بازدید میدانی از شهر برگزار می‌شود.

وی ازمصوبه ساخت یک پاسگاه دیگر در پرند خبر داد و گفت: به زودی عملیات ساخت آن آغاز می‌شود.

فرماندار رباط کریم اظهارداشت: شرکت عمران اعلام کرده که ۳ دستگاه ماشین آتش نشانی به منظور اطفای حواث بلند مرتبه سازی از کشور آلمان خریداری کرده که امیدوارم هر چه زودتر وارد شوند.

وی تصریح کرد: در بازدیدی که از آتش نشانی پرند داشتیم وضعیت بسیار اسفناک بود از سرپرست شهرداری که سریعتر به این وضعیت پایان دهد و دست کم نیازهای رفاهی پرسنل را رفع کند.

به گفته بیات ۵۰ دستگاه اتوبوس به حمل و نقل پرند اضافه می‌شود.

فرماندار رباط کریم با اشاره به تغییر مدیریت شهری در پرند، گفت: برخی فشارها برای ابقای شهردار پرند وجود داشت که بحمدالله به سرانجام نرسید.  در موضوع مدیریت چندگانه  شهر پرند  ورود کردم و امروز هماهنگی خوبی بین شهرداری، عمران و شورای شهر است.

وی با اشاره به انتخابت آینده شوراها گفت: در انتخابات آینده شورای شهر از ورود افراد ناسالم جلوگیری خواهیم کرد. این افرد در بین اعضای شورای شهر فعلی اتگشت شمارند.

بیات تصریح کرد: نگاه سیاسی به صلاحیت افراد در انتخابات آتی خیانت است ما آخرتمان رابه  دنیای کسی نمی فروشیم. برای ما کار مهم است و موضوع اصلاح طلبی و اصولگرایی برایمان معنا ندارد.

 بیات در پاسخ به سول خبرنگار پرندپرس در خصوص مدارس خودگردان پرند و کیفیت پایین علمی آنها گفت: ایجاد مدارس خود گردان یکی از سیاست های آموزش و پرورش است. اما نکاتی مانند کیفیت پایین آموزش در این مدارس و جذب بدون ضابطه معلم در این مدارس را حتما به استان اعلام می کنیم و پیگر موضوع خواهیم بود و نمی گذاریم حقی از مردم ضایع شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.