تاریخ انتشار :جمعه ۵ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۷:۳۸ ق.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

سعید میرزایی در واکنش به اطلاعیه دفتر دکتر نوروزی: بنده حاضر نبودم دین خودم را به دنیای دیگران بفروشم!

نایب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر پرند در واکنش به اطلاعیه دفتر حجت الاسلام حسن نوروزی، نماینده مردم پرند، بهارستان و رباط کریم، گفت: بنده حاضر نبودم دین خودم را به دنیای دیگران بفروشم!

به گزارش پرند پرس، سعید میرزایی در یادداشتی که آن را در اختیار پرند پرس قرار داده است نوشت: « از کلیه همراهان عزیزی که با تمام وجود، خود وخانواده هایشان شبانه روزی در خلق این حماسه بزرگ سیاسی(انتخابات مجلس دهم) سهیم بوده‌اند صمیمانه تشکر می‌نمایم.»

متن یادداشت سعید میرزایی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بدینوسیله اینجانب سعید میرزایی نایب رئیس وسخنگوی شورای اسلامی شهر پرند که چند ماهی توفیق مشاوره نماینده اخلاق مدار و قدرشناس مردم شریف رباط کریم، بهارستان و پرند جناب آقای دکترنوروزی درمجلس شورای اسلامی را عهده دار بوده‌ام بخاطر درج مطلب در کانال اختصاصی ایشان مبنی بر قطع همکاری بنده نهایت تقدیر وتشکر را دارم وتوفیقات بیشتر ایشان را از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم. باشد که انشالله با دعای خیرشما مردم فرهیخته بتوانم درسنگرهای دیگر منشاء اثر باشم.

همچنین از کلیه همراهان عزیزی که با تمام وجود، خود وخانواده هایشان شبانه روزی در خلق این حماسه بزرگ سیاسی(انتخابات مجلس دهم) سهیم بوده‌اند صمیمانه تشکر ‌نمایم و ضمن آرزوی توفیقات روز افزون برای ایشان لازم می‌دانم اعلام کنم که بنده حاضر نبودم دین خودم را به دنیای دیگران بفروشم!

باتشکر

سعید میرزایی

نائب رئیس وسخنگوی شورای اسلامی پرند

دیدگاه خود را به ما بگویید.