تاریخ انتشار :یکشنبه ۳۱ مرداد ۹۵.::. ساعت : ۵:۳۴ ق.ظ
یک دیدگاه
پرینت

سرپرست شهرداری پرند عنوان کرد: تعامل و همکاری راهگشای حل مشکلات پرند/ تسریع در اجرای طرح‌های عمرانی نیمه کاره

سرپرست شهرداری پرند با بیان اینکه اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی پرند را سرعت می‌بخشیم‌، گفت: تعامل و همکاری با اعضای شورای شهر و ادارات مربوطه در جهت خدمت به شهروندان در اولویت خواهد بود.

فضل الله چراغی سرپرست شهرداری پرند در گفتگو با خبرنگار شهری پرندپرس، با ابراز خرسندی از اینکه فرصت خدمت به مردم پایتخت مسکن مهر ایران را پیدا کرده است، کار و خدمت به مردم و توسعه فضاهای عمرانی و فرهنگی را اولویت کاری خود در پرند دانست و گفت: تلاش من و همکارانم در شهرداری و شورای شهر این است تا طرح‌های عمرانی نیمه کاره را سرعت بخشیده و تکمیل کنیم و همچنین چرخ طرح‌های فرهنگی پایتخت مسکن مهر ایران را نیز به حرکت درآوریم.

وبی افزود: از آنجایکه مردم ولی نعمتان ما هستند پیگیری امورات و رفع و رجوع مشکلات آنان باید در اولویت کارها باشد که در همین خصوص تلاش می کنم تا با بازدید‌های روزانه از سطح شهر و حضور در مساجد دغدغه‌های مردم را شنیده و مشکلات را احصا کرده و انشالله با اولویت بندی برای رفع آن تلاش کنیم.

چراغی تصریح کرد: خدمت رسانی به شهروندان و پیگیری پروژه های عمرانی، نظارت دقیق برحوزه فضای سبز ،رفت و روب خیابان ها، معابر و کوچه ها از وظایف اصلی و ذاتی شهرداری ها بوده، چرا که فلسفه وجودی شهرداری انجام چنین اقداماتی است.

انتهای پیام/

یک دیدگاه

  1. رحیم.م گفت:

    متشکریم آقای چراغی…
    با آرزوی موفقیت تون

دیدگاه خود را به ما بگویید.