تاریخ انتشار :شنبه ۳۰ مرداد ۹۵.::. ساعت : ۹:۲۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

بیات در جمع شورای شهر پرند تاکید کرد: جلوگیری از ورود عناصر ناسالم در انتخابات آتی شوراها

به گزارش پرندپرس به نقل از روابط عمومی فرمانداری رباط کریم، سعید بیات فرماندار رباط کریم در جلسه ای که با اعضای شورای اسلامی شهر پرند در محل این فرمانداری انجام شد گفت: برای جلوگیری از آسیب به فرایند مردم سالاری دینی کشور باید از ورود عناصر ناسالم در انتخابات آتی شوراهای شهر و روستا جلوگیری کرد.

وی افزود: بزرگترین منفعت نظام برای مسوولان , دادن فرصتی در قالب خدمت به مردم برمبنای حق , قانون و عدالت است و  از  اینرو فرمانداری و دستگاه های مسئول در راستای وظایف نظارتی  خود در این جهت تلاش خواهند کرد.

بیات اظهار دشات : مسولان باید با سرلوحه قراردادن احکام دین و قانون مسائل و مشکلات را ساماندهی و مدیریت کرده  و خدمات شایسته ای را به مردم ارائه دهند.
بیات ادامه داد: فرمانداری تا جایی از یک مسوول حمایت می کند که حق مردم ضایع نگردد و در غیر اینصورت با کسی تعارف ندارد.

وی  خطاب به اعضای شورای شهر پرند اظهار داشت: باید منافع کشور و شهرستان بر منافع شخصی مقدم باشد و با اولویت دادن به اصلی ترین نیازهای مردم برنامه های این نهاد تدوین گردد.

بیات خاطرنشان کرد: اعضای شورا باید با همفکری و تعامل و  براساس صلاح وصرفه شهر یک  شخص اصلح را برای تصدی شهرداری پرند معرفی نمایند و نباید اجازه اعمال نفوذ به دیگران را بدهند چرا که شخصاً در مقابل خدا و مردم مسوول هستند و نباید به خاطر دنیای دیگران آخرت خود را خراب نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.