تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۸ مرداد ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

سکان شهرداری پرند به دست سرپرستی افتاد!

به گزارش خبرنگار پرندپرس، فضل الله چراغی با ۵ رای موافق اعضای شورای شهر پرند از امروز و برای مدت ۳ ماه اداره امور شهرداری پرند را بدست گرفت. وی پیش از این ۲ بار سرپرست شهرداری کوهدشت و مدتی هم مسوول امور اداری شهرداری پرند بوده است.

پرند شهری تازه تأسیس است که در عمر کم خود شاهد استعفای ۳ شهردار بوده، مدتی بود که بحث استیضاح شهردار پرند در دست اعضای شورای شهر خبرساز شد و در نهایت ۲۵ام مرداد ماه جلسه استیضاح شهردار پرند در حالی بدون حضور شهردار در شورای شهر برگزار شد، که اعضای شورا، علی یحیی پور، را حاصل بی تدبیری و بی تجربگی شورای شهر دانستند. پاسخگویی شهردار به سوالات شورای شهر دستور جلسه علنی بود که متاسفانه بدون حضور علی یحیی پور برگزار شد.

عدم تمکین شهردار به مصوبات شورای شهر و نادیده گرفتن دستورات مقامات بالادستی، عدم سکونت شهردار در پرند، عدم تعامل با مردم در مسائل مختلف، عدم تکریم ارباب رجوع و بی توجهی به ایثارگران و خانواده معزز شهدا، عدم شفافیت در مزایده‌ها و مناقصات و عدم حضور شهردار در جلسات رسمی شورا و عدم حضور در کمیسیون های تخصصی شورا مشکلاتی بود که قرائت شد.پرند در کشاکش تغییرات

اما دستورکار یکصدو پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر پرند، از رأی براعتماد یا عدم اعتمادبه شهردار به بررسی استعفای یحیی پور تغییر کرد. بعد از قرائت، این استعفا نامه با هفت رأی موافق پذیرفته شد.

بعد از پذیرفتن استعفای یحیی پور، انتخاب سرپرست شهرداری برای مدت ۳ ماه در دستورکار قرار گرفت که گزینه های سرپرستی به این ترتیب بود: “فیض الله چراغی، محمد اسدی، جاوید رحیمی مزرعه وسامان اسکندری.” و در نهایت “فضل الله چراغی” با کسب پنج رأی برای مدت سه ماه به عنوان سرپرست شهرداری پرند انتخاب شد.

 انتهای پیام /

دیدگاه خود را به ما بگویید.