تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ تیر ۹۵.::. ساعت : ۲:۰۸ ب.ظ
۳ دیدگاه
پرینت

گزارش تصویری افتتاح دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه پرند

دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه پرند با حضور معاون دادگستری استان تهران، نماینده مردم پرند، رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه پرند، رییس دادگستری و دادستان رباط کریم، شهردار پرند، رییس شرکت عمران پرند و سایر مسوولان شهری و شهرستانی طی مراسمی افتتاح شد.

به گزارش پرند پرس، با توجه به اینکه ساختمان دادسرای پرند کاربری مسکونی دارد. شرکت عمران زمینی را برای ساخت ساختمان دادسرا اختصاص داد که در حاشیه این مراسم کلنگ زنی شد.

۱ رشید زاد نوروزی قاسم پور ۵ ۶ خدیری ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵

 

۳ دیدگاه

 1. روح الله گفت:

  آقای نوروزی ما فرهنگسرا می خواهیم کانون های فرهنگی رو راه بیندازید تا نیازی به هزینه کردن دادگاه هم نباشه.فکر و روح بچه های رو خوب پرورش دهیم نیازی به هزینه هایی اینچنینی نیست نیاز اول پرند توسعه زیرساخت های فرهنگی و اموزشی است نه دادگاه.

  • فرشيد گفت:

   آقای روح الله
   درست است که پرند به فرهنگسرا نیاز دارد اگرچه موجود است ولی کافی نیست . امااااااا وجود مراجع قضایی نیز در پرند از اوجب واجبات است. زیرا اگر خدایی ناکرده برای خود شما مشکلی حقوقی پیش بیاد مثلاً در یک معامله‌ای سر شما کلاه بزارند و یا اتقاقی دیگر رخ دهد و آنوقت مراجعات مکرر را به رباط کریم داشته باشید ، اولین گله و شکایتی که میکنید این است که چرا پرند دادگاه ندارد.

   من ایجاد دادگاه و مجتمع قضایی را در پرند به فال نیک میگیرم

 2. میرزایی گفت:

  بازهم یک مرکزقضایی وخدماتی با همت شرکت عمران راه اندازی شد.
  شورای شهر و شهرداری پرند توی این ۳سال واندی فعالیت،چه خدماتی بجز باند بازی و و و و به این شهرداشته اند.
  ان شاالله در انتخابات آینده،ساکنین واقعی(نه افراد خریداری شده از شهرستانهای دور و شهرک های اطراف پرند)به نمایندگان واقعی پرند رای داده تا شهرخودمان را خودمان بسازیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.