تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۷ شهریور ۹۴.::. ساعت : ۱۲:۰۶ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

آماده سازی شهر رباط کریم برای استقبال از ماه مهر

 

به گزارش پرند پرس،  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ، مهندس مختاری با اشاره به لزوم آمادگی نهاد های خدمات رسان شهر به مناسبت فرا رسیدن فصل مدارس گفت : با تشکیل جلسه ستاد استقبال از ماه مهر تلاش می کنیم تا شهر را برای آغاز سال تحصیلی جدید آماده کنیم .

وی افزود : در بحث حمل و نقل و تسهیل رفت و آمد دانش آموزان و دانشجویان اقدامات مهمی برای تخصیص اتوبوس وتاکسی به خطوط پر رفت و آمد انجام خواهد شد .

مختاری ادامه داد : همچنین در مسیر مدارس و دیوارهای بیرونی سطح شهر طرح های فرهنگی ، هنری و دیوار نویسی های بی شماری در راستای بهبود سیمای شهر انجام خواهد گرفت .

وی تصریح کرد : اهدای گل و نصب بنر در آغاز سال تحصیلی، برگزاری کلاس های آموزشی ایمنی و تهیه بروشور ، شستشوی محوطه مدارس، درختکاری و اجرای فضای سبز از دیگر نامه های شهرداری در این ستاد است.

وی در پایان تصریح کرد : اجرای طرح سراسری نظافت شهر، شستشو و رنگ آمیزی المان های شهر ، اجرای خط کشی و نصب علائم هشدار دهنده مدارس ، اجرای طرح فرهنگ سازی در بازیافت پسماند نیز مورد نظر است که با یاری خداوند و همکاری شهروندان عزیز انجام خواهد شد .

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.