تاریخ انتشار :شنبه ۳ آبان ۹۳.::. ساعت : ۱۱:۴۱ ق.ظ
۲ دیدگاه
پرینت

میدان بزرگ میوه و تره بار شهر پرند آذرماه به بهره‌برداری می‌رسد

پرند پرس،ساخت میدان بزرگ “شاهد”  به عنوان میدان مرکزی میوه و تره ‌بار شهر پرند در مراحل پایانی است. این میدان که با مشارکت شهرداری و بخص خصوصی در دست ساخت است آذرماه امسال به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری «پرند پرس»، شهردار پرند با بیان اینکه شهرداری پرند امسال برنامه‌های عمرانی قابل توجهی را با همکاری بخش خصوصی در دست اجرا دارد، گفت: میدان میوه و تره بار شاهد در فاز صفر شهر جدید پرند به زمینی به مساحت حدود ۴۸۰۰ متر مربع با زیربنای  ۱۸۶۴ متر مربع و با پارکینگی به مساحت ۱۵۳۴ در نظر گرفته شده است.

بهروز کاویانی

کاویانی

بهروز کاویانی احداث میادین میوه و تره بار را اقدامی در راستای تحصیل خدمات به مردم پرند دانست و افزود: در میدان میوه و تره بار شاهد شهرداری پرند ۲۶ غرفه در نظر گرفته شده که با هزینه‌ای بیش  ۱۰ میلیارد ریال در دست ساخت است.

وی با بیان اینکه این میدان در تامین کالاهای اساسی و نیازهای ضروری شهروندان نقش پر رنگی خواهد داشت، ادامه داد:در شهر جدید پرند با توجه به تازه تاسیس بودن هیچ بازار میوه و تره بار اصولی و مدرنی ساخته نشده بود که ایجاد چنین میادین با توجه به جمعیت بسیار زیاد ساکن در پایتخت مسکن مهر ضروری به نظر می رسید.

کاویانی درباره نحوه توزیع و نظارت شهرداری بر قیمت‌های کالاهای اساسی در میادین میوه و تره‌بار شهرداری پرند اظهارداشت: تمام کالاهایی که از طریق میادین شهرداری به فروش می‌رسد بر اساس قیمت مصوب خواهد بود و شهرداری بر تمام این موارد نظارت ۱۰۰ در صد خواهد داشت بنابراین مردم می‌توانند با آسایش و اطمینان کالاهای خود را با قیمت و کیفیت مناسب تهیه کنند.

همچنین محمد عاملی یکی از سرمایه گذاران این میدان در باره ساخت آن در شهر پرند به پرند پرس گفت: کلنگ احداث این میدان تیرماه امسال به زمین خورد و تا به امروز بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تلاش داریم تا پایان آذرماه این میدان را به بهره‌برداری برسانیم.

وی افزود: در این میدان علاوه بر انواع میوه‌ها و سبزیجات و سیفیجات؛ گوشت قرمز، مرغ و ماهی و همچنین بر کالاهای اساسی مردم در غرفه‌های جداگانه در اختیار شهروندان با قیمت‌های مصوب شهرداری خواهد بود.

۱۹۹_۶۳۵۳۴۳۸۴۵۸۶۰۳۵۱۴۷۱_l

همچنین عزت الله میرزائیان دیگر سرمایه گذار این میدان اظهارداشت: نرخ اجناس این میدان برابر و مطابق با نرخنامه سازمان میادین میوه و ترباره پرند(شاهد) خواهد بود.

وی با اشاره به گرانی قیمت اجناس در پرند و پراکندگی فروشگاه‌ها و مغازه‌ها اییجاد بازرهای میوه و تربار را از اسایس ترین نیازهای شهر پرند عنوان کرئد و گفت: میدان میوه و تربار شاهد نیز با همین هدف ایجاد شده است.

وی یکی از ویژگی‌های بارز این میدان را در دسترس بودن تمام نیازهای اساسی خانواده‌ها دانست و اضافه کرد: صنوف فعال در این میدان نمی‌توانند اجناس خود را با هر قیمتی که می خواهند عرضه کنند چرا که باید طبق نرخنامه سازمان میادین میوه و تره بار اجناس خود را به مشتریان عرضه کنند. همچنین در صورت هر گونه تخلف صنوف در این میدان با متخلف برخورد جدی خواهد شد.

۲ دیدگاه

  1. زحمات جناب کاویانی قابل تقدیر است

  2. دانیال میرزایی گفت:

    من از آقای میرزایی و عاملی باوت تربار سپاس گزارم

دیدگاه خود را به ما بگویید.