تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۳ مهر ۹۳.::. ساعت : ۱۲:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه
پرینت

فرماندار رباط کریم در بازدید از شهرک صنعتی پرند: حمایت از صنعت و تولید، در اولویت برنامه‌های دولت است

پرند پرس، فرمانداری شهرستان رباط کریم با همراهی معاون برنامه ریزی فرمانداری و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از  کارخانه صنایع “رایانه فراسو” و شرکت” رتو ناب” بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری «پرند پرس»، بیژن سلیمان پور در این بازدید در جمع مدیران این شرکت‌ها فزود : عزم دولت از ابتدا بر این بوده است که موانع موجود بر سر راه تولید کشور برداشته شود .

وی ادامه داد: در یک سالی که از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد ، ما شاهد رشد مثبت اقتصادی پس از چند سال بودیم که این اتفاق، نوید بخش آینده بهتر برای تولید و اقتصاد ایران است .

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم با بیان اینکه دولت از وزیرانی کارکشته و باتجربه در حوزه صنعت و اقتصاد بهره می‌برد گفت: در تهران نیز سکان مدیریت عالی استان ، در دستان شخصیتی است که تجربه سالها کار و فعالیت در بخش صنعت و کمیسیون صنایع مجلس را دارد و فرصت مناسبی برای رشد و توسعه صنعت استان فراهم شده است .

سلیمان پور در ادامه از تلاشهای این مجموعه صنعتی در تولید و ایجاد اشتغال قدردانی کرد و گفت: حمایت از تولید ملی مهم‌ترین راه رسیدن به توسعه پایدار است و ما آماده هر کمکی در این خصوص به صنعتگران و فعالان عرصه اقتصادی شهرستان هستیم .

لازم به ذکر است شرکت فراسو که از برندهای مطرح صنعت الکترونیک و رایانه کشور است، به تولید تبلت و قطعات رایانه می‌پردازد.  دراین شرکت ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند .

همچنین شرکت پرتو ناب به تولید محصولات برقی وقطعات خودرو می پردازد و در حال حاضر۱۴۰ نفر در این شرکت مشغول به کار هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.