ارسال اولین محموله کمک‌های غیرنقدی مردم نسیم شهر به مناطق سیل‌زده

شهردار نسیم شهر گفت: با تلاش‌های مردم و مسئولین، اولین محموله کمک‌های غیرنقدی مردم نسیم شهر به استان خوزستان ارسال شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پرندپرس؛به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، عباس شوندی با اشاره به برپایی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی به سیل‌زدگان، اظهار داشت: پایگاه‌های مذکور در مناطق و معابر سطح شهر ایجاد شده است و مجموعه مدیریت شهری با همکاری شورای اسلامی شهر، فرمانداری شهرستان بهارستان و جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی مشغول جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی شهروندان نسیم شهری می باشد.


وی با تاکید بر اینکه شهروندان نسیم شهری در کمک به هموطنان خود عملکرد بسیارخوبی داشته‌اند، تصریح کرد: مردم نسیم شهر با تمام شرایط سخت زندگی، همیشه در صحنه بوده و در حد توان از کمک به هموطنان خود دریغ نمی نمایند.


شوندی در رابطه اهمیت جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی برای مناطق سیل‌زده، اذعان داشت: تمرکز اصلی بر جمع آوری کمک‌های غیرنقدی می باشد تا بتوان بر اساس نیازهای اعلام شده از سوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان تهیه و ارسال شود.


شهردار نسیم شهر  به ارسال اولین محموله کمک‌های مردمی شهروندان نسیم شهری توسط شهرداری به مناطق سیل‌زده اشاره کرد و گفت: این محموله از کمک‌های مردمی به استان خوزستان ارسال گردید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *